שירות לקוחות:

073-7761900

חימום לבריכה ביתית

כל פתרונות לחימום בריכות

רוצים ליהנות מבריכת השחייה הפרטית שלכם גם מחוץ עונת הרחצה במהלך חודשי הקיץ? בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מספר פתרונות חימום לבריכות ביתיות. חימום לבריכות שחיה נעשה נפוץ בשנים האחרונות מכיוון שבעלי בריכות רבים מעוניינים להאריך את עונת הרחצה וליהנות מבריכת שחיה ביתית לאורך כל ימות השנה. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת כיום פתרונות חימום יעילים וזולים משמעותית ביחס לעבר.

פתרונות לחימום בריכות - פלגים בריכות שחיה

האפשרויות הקיימות כיום בשנת 2018 לחימום בריכה הן: חימום באמצעות סולר, חימום גז, חימום סולארי ומשאבות חימום לבריכה, כאשר פתרון החימום הזול והיעיל ביותר הינו משאבות חום לבריכה. משאבות אלו מציעות יעילות אנרגטית של עד 75% ובנוסף חסכוניות בחשמל – חיסכון המתבטא בחשבון החשמל ובשמירה על הסביבה!

חימום לבריכה ביתית

 

בריכות שחייה ביתיות הן בריכות מרעננות היכולות לשמש אתכם לאורך כל תקופת עונת הרחצה במהלך חודשי הקיץ. במקרים בהם תרצו להאריך את עונת הרחצה ולעשות שימוש בבריכות השחייה גם במהלך חודשי הסתיו, החורף והאביב, תדרשו לבצע מספר פעולות הנדרשות לצורך הארכת עונת הרחצה הקיצית. פעולות אלו כוללות בין היתר אמצעים שונים המיועדים למטרות חימום לבריכה פרטית בשטח החצר, כאשר היקף האמצעים העומדים לרשותכם כיום רק הולך וגדל וזאת לנוכח הביקוש ההולך וגובר להארכת עונת הרחצה בכל בריכת שחייה פרטית.

חברת "פלגים" המתמחה זה 18 שנה בבניית בריכות שחייה ממליצה על משאבות חימום מתוצרתEnergy sytem ו- Hayward EasyTemp.

כיצד פועלת משאבת חום לבריכה?

משאבת חום לבריכה הינה מכשיר המושך את אנרגיית החום מהאוויר ומעביר אותו למים. ספיחת החום נעשית על ידי דחיסה והתפשטות של גז (בדומה לפעולת המזגן). המכשיר סופח את החום שבאוויר ומעביר אותו למדחס אשר דוחס את החום ומפיץ אותו למי הבריכה. (כאשר דוחסים גז הוא מתחמם וכאשר הגז מתפשט הוא מתקרר) החשמל המושקע בדחיסת הגז מפעיל את המערכת ומי הבריכה מתחממים.

תפקיד משאבת חול לבריכת שחיה שונה ממשאבת חימום. לחצו למידע בנושא משאבה לבריכה

כיצד פועלת משאבת חום לבריכה?

יתרונות בחימום בריכת שחיה עם משאבת חום:

  • חסכון כספי משמעותי ביחס לפתרונות חימום אחרים
  • צורת חימום אקולוגית ואינה פוגעת בסביבה
  • צג לשליטה על טמפרטורת המים
  • התקנה פשוטה של המערכת
  • אחזקה מינימלית
  • נשמרת לאורך זמן

משאבת חום לבריכה מתוצרת Energy sytem:

משאבות חימום לבריכה מתוצרת חברתEnergy System  הנמנית עם החברות הוותיקות בארץ בתחום האנרגיה וייצור ואספקת ציוד לחימום פותחו בהתאמה לאקלים הישראלי לפעולת קיץ / חורף / עונות המעבר במטרה להאריך למקסימום את עונת השימוש בבריכת השחיה בבית שלכם.
מחליפי החום המותקנים ביחידות בבריכת השחיה, עשויים ממבנה פלסטי וצנרת טיטניום העמידה בפני כימיקלים של מי הבריכה. בסדרת יחידות חימום בריכות מתוצרת Energy sytem קיימים מספר דגמים בהתאם לגודל הבריכה ולתנאי השימוש השונים
משאבת חום לבריכה מתוצרת Energy sytem

משאבת חימום לבריכה :Hayward מבית המותג המוביל EasyTemp

משאבת חימום לבריכה בעלת ביצועים גבוהים, חסכונית באנרגיה, שקטה ואידיאלית לחימום המים בכל עת בבריכה הפרטית בביתכם. כל רכיב השייך לחימום לבריכה ביתית נבחר בזהירות על מנת להשיג מוצר באיכות הגבוהה ביותר אשר עומד בכל תקני התעשייהכל משאבות החום מבית EASY TEMP  מגיעות עם  לוח אלקטרוני, צינור מחליף חום מטיטניום נגד קורוזיה וארון פלסטיק.UV  כל רכיבי המשאבה הינם באיכות מעולה אשר מיוצרים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ובעלי חיי מדף ארוכים אשר מאפשרים לך ליהנות ממותג שניתן לסמוך עליו.

משאבת חימום לבריכה :Haywardמשאבת חימום לבריכה מבית המותג המוביל EasyTemp משאבה לחימום בריכה EasyTemp


מהם האמצעים השונים העומדים לרשותכם לצרכי חימום בריכות שחייה?

האמצעים השונים העומדים לרשותכם לצורך חימום בריכות שחייה מסווגים לשני סוגי אמצעים עיקריים, האחד כולל בתוכו את כל פתרונות החימום למי בריכת השחייה, והשני כולל בתוכו את כל האמצעים הנדרשים לצרכי חימום סביבת הבריכה.
בקטגוריית האמצעים לחימום סביבת בריכת השחייה תוכלו למצוא אמצעי חימום שונים כגון: תנורי אינפרא אדום, פטריות חימום הפועלות באמצעות גז, תנורי חימום תלויים וכדומה. אמצעים אלו אמורים לספק לכם טמפרטורת חום סבירה כאשר אתם יוצאים ממי הבריכה ולשמור על חום גופכם בחודשי הסתיו או החורף.

בקטגוריית האמצעים לחימום מי הבריכה תוכלו למצוא כיום מסר פתרונות חימום לבריכות ביתיות, לרבות, גופי חימום סולאריים המבצעים פעולת חימום סולארי לבריכה, משאבת חום מומלצת היודעת לשמור על טמפרטורה קבועה של מי הבריכה בהתאם למידת הטמפרטורה אותה הגדרתם לעצמכם. רכישת גוף חימום הפועל כעמין מחמם מים בבריכות הביתיות או רכישת משאבת חום מומלצת, חייב להיעשות בהתאם למספר פרמטרים עליהם חשוב לשים את הדגש: גודל הבריכה, היקף מי הבריכה וטמפרטורת המים הנדרשת לכם.

 

להצעת מחיר ולפרטים נוספים