שירות לקוחות:

073-7761900

כיסוי לבריכה

כיסוי הידראולי לבריכה ומגוון כיסויים נוספים

אילו סוגי כיסויים קיימים לבריכות השחייה הפרטיות? מהי חשיבותו של כיסוי הבריכה? מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים כיסוי לבריכה ומהן עלויות הכיסוי החשמלי היוקרתי? כל זאת ועוד במידע שלפניכם.

בריכת גלישה בשילוב אדריכלות נוף

כיסויים לבריכות ביתיות

כיסוי הידראולי לבריכה - פלגים בריכות שחייה

כיסוי בריכה המותאם לגודל וצורת הבריכה

הצבתה או התקנתה של בריכת שחיה יוקרתית בשטח החצר, הינה פעולה המחייבת אתכם לרכוש ציוד נלווה הנדרש לצרכי הגברת הבטיחות בכל הנוגע להנאה הרצופה הנלווית לפעולת השכשוך והרחצה בבריכת הביתית. ציוד זה כולל בין היתר כיסוי לבריכה, ישנו כיסוי הידראולי לבריכה, כיסוי ברזנט לבריכה, כיסוי תריס לבריכה ומגוון כיסויים נוספים המותאמים אישית לצורת הבריכה (כיסוי עגול, מלבני) ובנוסף גם לגודל המדוייק של מסגרת הבריכה שלכם.

<p" style="text-align: center;">

כיסוי לבריכה

כיסוי לבריכה - פלגים בריכות שחיה

סמט אדריכלים רצפה הידראולית

<p">בכדי לתת ללקוחותינו חוויה מושלמת מבריכת השחייה, חברת “פלגים” מתמחה במתן מגוון פתרונות כיסוי לבריכה ביתית השומרים על הבריכה בכלל ועל בטיחות בפרט. אנו מקפידים לשווק ולהתקין את המוצרים האיכותיים והמתקדמים בשוק, כל זאת בהתאם לצרכי הלקוח ולנתונים בשטח.

פתרונות כיסוי לבריכה ביתית

 

מהו כיסוי לבריכת שחייה?

כיסוי לבריכת שחייה הוא למעשה אמצעי המיועד לצרכי קירוי ואיטום הבריכה כאשר היא לא בשימוש. כיסוי זה ניתן להתקנה ופירוק בכל רגע נתון והוא חייב להיות מותאם לסוג וגודל הבריכה העומדת לרשותכם בשטח החצר או מיקום אחר בבית. חשיבותו של כיסוי הבריכה נובעת מעצם היותו אמצעי בטיחות המונע כניסת ילדים קטנים לתוך הבריכה בחצר ללא השגחת מבוגרים. בנוסף, כיסוי הבריכה נועד לצרכי מניעת חדירתם של מזיקים שונים לתוך מי הבריכה וכך פעולת סינון מי הבריכה באמצעות משאבות הבריכה ומערכות הסינון השונות אותן רכשתם הינה אפקטיבית יותר ובנוסף, כיסוי לבריכה, נועד לשמירת הטמפרטורה הרצויה של המים.

איזה סוגי כיסויים קיימים לבריכות החצר?

בשנים האחרונות, ענף בריכות החצר הפרטיות הולך ומתרחב ומתווספים אליו מוצרים שונים המשכללים את ההנאה הרצופה הנלווית להצבתה או בנייתה של בריכה פרטית בחצר הבית. גם בתחום כיסויי הבריכה תוכלו למצוא כיום היצע הולך וגדל של כיסויים, החל מכיסויי בריכה סטנדרטים המשווקים ביחד עם בריכות העיליות הנמכרת כיום, דרך כיסוי ברזנט לטובת בריכה מתועשת או בריכת פיברגלס ועד לכיסוי חשמלי לבריכה הכולל מנגנון כיסוי חשמלי קשיח לבריכה הפרטית.

סוגי כיסויים לבריכות והחצר - פלגים בריכות שחיה

כיסוי לבריכה ביתית חייב להיות מותאם לגודל הבריכה, כאשר הכיסוי עצמו חייב לכסות את כל שטח הבריכה. כיסויים אלו ניתנים להתקנה ידנית באמצעות קשירת לולאות של הכיסוי עצמו להתקנים מיוחדים המוצמדים לבריכה. בכיסויים המודרניים יותר הכוללים בתוכם מנגנון חשמלי, הכיסוי עצמו בנוי בצורת תריס חשמלי אותו ניתן לפתוח ולסגור באמצעות מערכת פיקוד. התקן זה הינו התקן יוקרתי בעלות גבוהה ומומלץ להתקין אותו בבריכות שחייה גדולות במיוחד (ברוב המקרים בבריכות בטון), כיסוי לבריכה זה נקרא כיסוי תריס חשמלי לבריכה.

כיסוי לבריכה ביתית

“פלגים” מוכרת ומתקינה מגוון רחב של כיסויי בריכה חשמליים וידניים המותאמים לכל סוגי הגדלים, הצורות והסוגים של בריכות שחיה וספא. אנו משווקים מורשים של המותג העולמי המוביל Pool Cover Specialists ® – ארה"ב, מעבר לתקנים המחמירים של כיסוי לבריכה ביתית מקצועי, המוצרים שלהם יפים, בטיחותיים וירוקים. התקנה של כיסוי לבריכה לא צריך להפחית מהיופי של הבריכה. חברת “פלגים” משתמשת במערכות הרכבה חדשניות שיעניקו לבריכה שלכם בטיחות, חסכון באנרגיה תוך כדי שמירה על בריכה יפה ונקייה.

כיסוי לבריכה ביתית

כיסוי חשמלי לבריכה

בניגוד למה שנהוג לחשוב כיסוי בריכות, הכיסויים אינם צריכים להיות מכוערי מראה או להוות טרחה בפתיחה של הכיסוי או בסגירתו. ההפך הוא הנכון, כיסוי הידראולי לבריכה מתקדם וחדשני מוסיף יופי ונוחות לבריכה הביתית. ניתן למנות יתרונות רבים בהתקנת כיסוי חשמלי קשיח לבריכה חדשה או קיימת:

  • כיסוי תריס לבריכה מגביר את הבטיחות בכך שמונעי נפילה למים של ילדים ומתרחצים נוספים.
  • כיסוי חשמלי לבריכה הופך את הבריכה ל"ירוקה" על ידי חיסכון של עד 85% בחשבון החשמל ומונעים 93% של אידוי (נתוני יצרן).
  • כיסוי חשמלי לבריכות שחייה, שומר על מראה יפה של הבריכה על ידי מניעת כניסה של לכלוך, זבל, עלים ושאר ירקות לבריכה.
  • כיסוי חשמלי ניתן להתאמה לכל גודל וצורה של בריכה.
  • הכיסוי נוח לשימוש ותפעול למשך שנים.
  • הכיסוי מגן על חיות המחמד וחיות בר.

כיסוי חשמלי לבריכה

כיסוי ברזנט לבריכה

כיסויים לבריכה מסוג ברזנט הם למעשה יריעות PVC המגיעות בגודל הרצוי לכם לצרכי כיסוי הבריכה. יריעות אלו משווקות כחלק בלתי נפרד מכל אותן בריכות עיליות אך ניתן לרכוש אותן בנפרד במקרה הצורך גם לבריכות מתועשות, בריכות בטון או בריכות המיוצרות מפיברגלס. יריעות הברזנט המשמשות ככיסויים לבריכה, הן יריעות איכותיות אותן ניתן למתוח בצורה אחידה על גבי הבריכה והן מספקות מענה אידיאלי לכל נושא הבטיחות. יחד עם זאת, חשוב להקפיד על קשירה חזקה של היריעה לגוף הבריכה וזאת על מנת למנוע מקרים בהם ילדים עולים על הכיסוי עצמו והוא יורד כלפי מטה ובכך יריעת הכיסוי מאבדת את האפקט הבטיחותי שלה.

להצעת מחיר ולפרטים נוספים