שירות לקוחות:

073-7761900

משאבה לבריכה ביתית

משאבה לבריכה עם תועלות רבות

מסנן חול לבריכה הוא רכיב במערכת הסינון של הבריכה ולמעשה מהווה את האלמנט העיקרי והחשוב ביותר מבין מכלול האביזרים בשמירה על תקינות פעולת השאיבה במשאבה לבריכה של – בין אם מדובר בבריכה פרטית או ציבורית, מכיוון שהוא משפיע באופן ישיר על  איכות המים בבריכה ועל בריאות הרוחצים בה. תפקיד מסנן החול הוא לנקות את המים באופן יסודי מעצמים זרים ומגרגירי חול, לסנן את המים  ובכך להבטיח תפקוד בריא של הבריכה ושמירה על בריאותם של המתרחצים ובמקביל לחסוך בהוצאות העלולות להיגרם כתוצאה מתחזוקה לא נכונה של הבריכה.

משאבה לבריכה ביתית

משאבת חול לבריכה

השמירה על ניקיון הבריכה מופקדת למעשה בידי מכלול השאיבה ומתחילה במשאבה לבריכה, המבצעת סחרור של המים על מנת שיתנקזו לתוכה. היות והמים הנשאבים מהבריכה עלולים להכיל מוצקים היכולים להרוס את המשאבה כגון חול ושיערות, יש למנוע את כניסתם אל תוך המשאבת חול לבריכה. לשם כך מותקן בפתח המשאבה מסנן חול שבו נאגרים המוצקים וחלקיקים קטנים נוספים העלולים לפגום באיכות המים. מסנן חול לבריכה מותקן בדרך כלל בבריכות גדולות יותר, להבדיל מפילטר לבריכה המתאים יותר לבריכות קטנות כמו בריכות INTEX.

משאבת חול לבריכה

איך להתאים משאבת חול לבריכה הביתית

על מנת שפעילות מסנן החול תהיה אפקטיבית יש להתאים את סוג מסנן החול לגודל בריכת השחייה ולעומק המים. פילטר חול הוא היעיל ביותר עבור בריכות שחיה, מקצועיות גדולות ומסוגל לסנן לכלוך עד לכדי 20-25 מיקרון באמצעות מיכל ייחודי שמסוגל להחזיק קילוגרמים רבים של חול שנצבר באופן טבעי בקרקעית הבריכה. מסנן החול מאוד נוח לתפעול יחסית למסנן הנייר, בעיקר מבחינת התחזוקה השוטפת – במסנן החול כל הדרוש לניקוי הוא סיבוב ברז שמנקה באופן עצמאי את המסנן.

משאבה לבריכה ביתית

משאבה לבריכה ביתית אינה שונה במהותה ממשאבה לבריכה גדולה וציבורית. עוצמת משאבת החול בבריכה הביתית מותאמת לגודל ועומק הבריכה ותפקידה הוא לדאוג למים נקיים, צלולים וללא חול וחלקיקים נוספים הצפים במי הרחצה. משאבה לבריכה ביתית הינה חלק מהציוד הנדרש לכל בריכה בבית שלכם על מנת לדאוג לרוחצים.

חברת פלגים משווקת מגוון מסנני חול לניקוי בריכות ומשאבות בהתאמה לסוג הבריכה ולצרכי הלקוח ובליווי מקצועי. 

להצעת מחיר ולפרטים נוספים