שירות לקוחות:

073-7761900

פילטר לבריכה

שמירה על ניקיון באמצעות פילטר לבריכה

פילטר דגם קרטרידג'

פילטר לבריכה הוא רכיב במערכת הסינון של הבריכה ומתאים בדרך כלל לבריכות קטנות יותר דוגמת בריכות INTEX (להבדיל מבריכות גדולות הזקוקות למסנן חול) מדובר באחד הרכיבים החשובים ביותר במערכת הסינון בבריכה, בין אם מדובר בבריכה פרטית או ציבורית, מכיוון שהוא משפיע באופן ישיר על  איכות המים ועל בריאות הרוחצים. תפקיד הפילטר הוא לנקות את המים באופן יסודי מעצמים זרים ומגרגירי חול, לסנן את המים ולחטא אותם על מנת לשמור על איכותם ובכך להבטיח תפקוד בריא של הבריכה.

פילטר דגם קרטרידג'

מה תפקידו של הפילטר בבריכה שלנו?

השמירה על ניקיון הבריכה מופקדת למעשה בידי מכלול השאיבה ומתחילה במשאבת המים המבצעת סחרור של המים על מנת שיתנקזו לתוך הפילטר לבריכה. היות והמים הנשאבים מהבריכה עלולים להכיל מוצקים היכולים להרוס את המשאבה כגון חול ושיערות, יש למנוע את כניסתם אל תוך המשאבה.
משאבה לבריכה ביתית מכילה פילטר שבו נאגרים המוצקים וחלקיקים קטנים נוספים העלולים לפגום באיכות המים. על מנת שפעילות הפילטרים תהיה אפקטיבית יש להתאים את סוגם לגודל בריכת השחייה ולעומקה. בריכת שחייה קטנה זקוקה למסנן קטרג' בעל פילטר נייר, דרכו מנוקזים מי הבריכה. המסנן מסוגל לקלוט לכלוך מוצק בכמות של 5-10 מיקרון ודורש ניקוי פיזי במים זורמים עם מברשת. היתרון הגדול של פילטרים מסוג אלה הוא שהם אינם יקרים לרכישה וניתנים להחלפה במקרה של בלאי.

 

פילטר לבריכה

להצעת מחיר ולפרטים נוספים