שירות לקוחות:

073-7761900

ABOUT

אודות

חברת “פלגים” הוקמה בשנת 1996 על ידי אבנר צדוק ומציעה שרותי תכנון, הקמה ותחזוקה של בריכות שחייה ביתיות ופרטיות בכל רחבי הארץ, מאז הקמתה, החברה גדלה בהתמדה מדי שנה ולאחרונה החלה לפתח ולשווק טכנולוגיה יחודית בארץ ובחו"ל.

מראשית דרכה חרטה על דגלה מקצוענות, לווי אישי לאורך כל שלבי התכנון וההקמה, שימוש בטכנולוגיה ירוקה החוסכת אנרגיה ומים, שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ולאדם. כל זאת תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

“פלגים” מאמינה כי שווק והתקנה של המוצרים האיכותיים והמתקדמים ביותר בארה"ב ואירופה מעניקים ללקוחותיה הנאה מרבית מבריכות השחייה לשנים רבות. מלבד בריכות, החברה מציעה שרותי תכנון והקמה של ג'קוזי, בריכות נוי, מזרקות וספא במגוון עיצובים החל משלב התכנון הראשוני ועד לפרטי העיצוב הקטנים ביותר והתחזוקה השוטפת.

היתרונות שלנו

טכנולוגיה ירוקה

ייעוץ וליווי אישי

מערכות מתקדמות

שירות מקצועי

הדרכות תפעול ותחזוקה

אבנר צדוק המנכ"ל והבעלים

אבנר צדוק, 42, נשוי ואב לשלושה, תושב כפר האורנים, הקים את חברת "פלגים" ב-1996 כשהיה רק בן 24. מאז חלפו הרבה מים בהרבה בריכות, והיום זו אחת החברות הוותיקות והאמינות בשוק הבריכות הפרטיות.

אבנר צדוק החל את דרכו בשוק העבודה ללא כיוון ברור, כמו חיילים משוחררים רבים. בעבודתו הראשונה עסק בנגרות, שם גילה את עולם היצירה והעיצוב. העבודה הבאה שהזדמנה לו הייתה כאיש אחזקה בפארק המים בשפיים. כך הכיר את השלווה שבמים ונחשף לרזי המקצוע. לאחר שנה בשפיים עזב והקים את חברת "פלגים", המתמחה בבריכות פרטיות מבטון בעיצוב אישי, והשאר היסטוריה.

אבל הייחוד האמיתי של צדוק הוא היחס האישי ותשומת הלב לפרטים. מאז שהקים את "פלגים" עבד צדוק עם מאות לקוחות בליווי אישי וצמוד משלב התכנון הראשוני ועד לתחזוקה השוטפת של הבריכה לאחר הקמתה. חלק מחבריו הקרובים החלו כלקוחות בחברה שלו. "אני אוהב לעבוד עם אנשים, לתרגם את החלומות שלהם והרצונות שלהם לחוויות מוחשיות".

avner