שירות לקוחות:

073-7761900

בריכות פיברגלס

בריכות פיברגלס הינן בריכות פשוטות להתקנה, מהירות וזולות ביחס לבריכות בטון וחומרים נוספים. כך ניתן להשיג חוויה של בריכה שהינה חלק מעיצוב הגינה. בריכת שחיה מפיברגלס מיוצרת במפעל כמקשה אחת בגדלים ועיצובים שונים ומוטמעת בקרקע באמצעות מנוף. בריכות שחיה מפיברגלס ניתנות לעיצוב בכל סגנון אותו תרצו. דופני הבריכה והשוליים שלה מיוצרים בעובי של 10-15 ס"מ, המקנים חוזק כנגד שקיעה אל הקרקע. יתרון בולט נוסף של בריכת פיברגלס ביתית הוא באפשרויות להתאמת מוצרים ואלמנטים עיצוביים שונים בהתאם לצרכים ולתקציב כמו פסיפס לבריכה, צבעים שונים, מערכת תאורה מרשימה, ג'קוזי, בנייה מעץ דק מסביב לבריכה ועוד. החסרון הבולט הוא דהיית הצבע, המחייב צביעה חוזרת כל כמה שנים, כמו כן, פקיעה של שכבת הפיברגלס יוצרת גם קצוות חדים מאוד אשר עלולים לגרום לפגיעות במתרחצים.

לפניכם – סרטון בניית בריכת פיברגלס ב-60 שניות – צפייה מהנה

לבסוף חשוב לזכור, בריכות פיברגלס מספקות חוויה הנמשכת לאורך שנים, תורמות לפעילות משפחתית וחברתית ומעלה את חזות וערך הנכס.

חברת פלגים שמה לה למטרה לתת ללקוחותיה את הפתרונות הטובים ביותר בתחום בריכות השחיה הביתיות. עם וותק של מעל 20 שנות פעילות מוצלחות, צברה פלגים מוניטין של חברה אמינה ומובילה בשוק, המספקת שרות אדיב, איכותי ומקצועי לכל לקוחותיה, תוך מימוש הידע והניסיון הרב שנצבר.

להצעת מחיר ולפרטים נוספים