שירות לקוחות:

073-7761900

בריכות שחיה ביתיות

כל סוגי בריכות השחיה לבית שלכם

כבר לא למיליונרים בלבד. יותר ויותר בעלי בתים צמודי קרקע מחליפים את גינותיהם בבריכות שחיה. מעבר להנאה ולנוחות, בריכה פרטית מעלה את ערך הנכס.

בריכת שחיה פרטית שנבנתה על ידי פלגים
לחצו לקבלת פרטים נוספים ותיאום פגישה

חברת "“פלגים”" מקימה בריכות שחייה ביתיות ומגשימה ללקוחותיה הרבים את חלומם להנות מבריכת שחייה פרטית בחצר ביתם,לקוחות החברה זוכים לליווי צמוד משלב התכנון דרך הקמת הבריכה ועד לתחזוקה השוטפת של הבריכה.

מעולם לא היה קל ופשוט יותר להתאים את רצון הלקוח לסוג הבריכה המועדף עליו ולתקציבו. חברת “פלגים" מתמחה בבניית בריכות שחייה מבטון אשר נחשבות איכותיות יותר, אך גם מספקת שרותי תכנון והקמה של בריכות פיברגלס, בריכות שחייה מתועשות, בריכות גלישה ובריכות סקימרים. כל פרויקט מקבל יחס אישי ומקצועי תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. לקוחותינו נהנים משרותי עיצוב בריכות שחייה של האדריכלים המובילים בישראל. אנו דוגלים בעקרונות של פיתוח בר קיימא ושמירה על הסביבה – יעול אנרגטי, חסכון במים ושימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.

למה אנחנו?

בכדי לתת ללקוחותינו חוויה מושלמת מבריכות השחייה למשך שנים רבות, אנו מקפידים לשווק ולהתקין את המוצרים האיכותיים והמתקדמים בשוק. בנוסף לכך, ל"“פלגים”" טכנולוגיה יחודית פרי פיתוחה להקמת בריכות זרמים המעניקות למשתמש חוויית שחייה יחודית ואינטנסיבית המדמה שחייה בים.

“פלגים” הקימה במהלך מעל 20 שנות פעילותה עשרות בריכות שחיה ביתיות איכותיות מסוגים שונים ותשמח להגשים גם לכם את החלום.

 

בריכת בטון 

בריכות בטון

בריכה מתועשת
בריכה מתועשת

בריכת פיברגלס

בריכת פיברגלס

בריכת INTEX

בריכת INTEX

 בריכת גלישה

בריכת גלישה

 בריכת סקימרים

בריכת סקימרים

להצעת מחיר ולפרטים נוספים