שירות לקוחות:

073-7761900

בריכות שחיה ביתיות

כבר לא למיליונרים בלבד. יותר ויותר בעלי בתים צמודי קרקע מחליפים את הגינות הצמודות בבריכות שחיה פרטית, מעבר להנאה שאתם מקבלים ולנוחות, בריכת שחיה בבית מעניקה יוקרה ויופי מרהיב וכמובן שווי גבוה יותר לנכס שלכם.

לחצו לקבלת מידע נוסף ומעמיק בנושא...

פלגים הוקמה ב- 1996 על ידי אבנר צדוק ונחשבת למובילה בשרותי תכנון, הקמה ותחזוקה של בריכות שחיה ביתיות מבטון, בריכות מתועשות ועוד. כמו כן, חנות החברה משווקת מגוון אביזרים וציוד לבריכות שחיה. מראשית דרכה חרטה פלגים על דגלה מקצוענות, לווי אישי לאורך כל שלבי התכנון וההקמה, שימוש בטכנולוגיות ירוקות החוסכות באנרגיה ומים, שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה. כל זאת תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, לא בכדי, כל הלקוחות מרוצים והחברה גדלה בהתמדה כל שנה.

בריכת שחייה ביתית היא חלום שישראלים רבים מייחלים להגשים ביום מן הימים. אם אתם תוהים כיצד מתכננים ובונים בריכה כזו, למי צריך לפנות וכמה זה עולה, זה המקום בו תקבלו את כל התשובות.

כמה עולה בריכות שחיה בממוצע?

אפשר לדבר הרבה על בריכות שחיה ביתיות, אך סביר להניח שיש נושא אחד שמעניין אתכם יותר מכול והוא עניין העלויות. כל אחד יודע שבריכה ביתית אינה הוצאה זולה אך לגבי המספרים המדויקים ישנו ערפל גדול מאוד, שמניא אנשים רבים מהגשמת המשימה ואפילו מהמחשבה עליה. בריכת שחייה ממוצעת יכולה לנוע בין 20 אלף ₪ עד 100 אלף ₪, וכמובן שהשמיים הם הגבול. עלות הבריכה יכולה להגיע למחירים גבוהים הרבה יותר כיוון שהעיצוב והחומרים שבהם תבחרו להשתמש, הם מרכיבים משמעותיים במחיר הכולל.

אלו סוגי בריכות שחיה ביתיות קיימות?

יש מגוון רחב של בריכות שחיה ביתיות כאשר יש להפריד כבר מהתחלה בין בריכות שחיה ניידות, כמו בריכות עמודים או בריכות מתנפחות, לבריכות קבועות שעליהן נתעכב בכתבה זו. בריכות קבועות יכולות להיות עשויות מבטון או מפיברגלס כאשר בריכת בטון נחשבת לעמידה ולאיכותית יותר. גם בריכות הפיברגלס נפוצות מאוד כיוון שיש להן כמה יתרונות חשובים, כמו מחיר נמוך יותר והתקנה מהירה ופשוטה יותר, אך זו כבר שאלה של העדפה ורמת השקעה.

למי צריך לפנות בנושא בריכות שחייה לבית?

כדי להתחיל לתכנן ולהקים בריכת שחייה לבית יש צורך לפנות לחברות בנייה מקצועיות. לא מדובר על אותן חברות בנייה ושיפוצים בבית או להוספת יחידת דיור אלא חברות ייעודיות להקמת בריכה. בסופו של דבר, הקמת הבריכה אינה משימה פשוטה והיא דורשת תכנון מעמיק וארוך, הן מבחינת התשתיות והן מבחינת העיצוב, כך שיש לבצע סקר שוק מעמיק ולבחון היטב את הניסיון וההמלצות של כל ספק.

כיצד מקימים בריכת שחיה ביתית?

הקמת בריכת שחייה דורשת תכנון מעמיק שתחילה יבחן את הדרישות של הלקוח ושל המגבלות הקיימות. מה גודל הבריכה האפשרי ומה הגודל הנדרש על ידי הלקוח? היכן ניתן להעביר את צנרת המים והניקוז ותעלות החשמל? מה התקציב המקסימלי של הלקוח ומה הדרישות העיצוביות שלו? כל אלו הם פרמטרים שיש לקחת בחשבון והם רק קצה הקרחון. כמו כן, יש שוני רב בין בריכה עילית שגבוהה מעל פני המים לבריכה שקועה, בעיקר בהקשר לצורך בחפירה ובהנחת היסודות והתשתיות שהיא דורשת.

פלגים בריכות שחייה מגשימה לכם חלום!

אם הקמת בריכת שחייה בבית נשמעת לכם כמו סיפור מסובך, אנו בפלגים בריכות שחייה כאן כדי להראות לכם כיצד עושים זאת המקצוענים. יש סיבה מדוע מאות לקוחות בארץ ממליצים עלינו לחברים ולבני משפחה ללא הרף ומדוע אנו זוכים להכרה ולמוניטין בתחום. בריכות מעוצבות, איכותיות ומותאמות כמו כפפה ליד לכל בית ולכל לקוח – זו המשימה שלנו!

סגור