שירות לקוחות:

073-7761900

בריכות שחיה ביתיות

כבר לא למיליונרים בלבד. יותר ויותר בעלי בתים צמודי קרקע מחליפים את הגינות הצמודות לטובת בריכות שחיה לבית פרטי, מעבר להנאה שאתם מקבלים ולנוחות, בריכות שחיה ביתיות מעניקות יוקרה ויופי מרהיב וכמובן שווי גבוה יותר לנכס שלכם.

 

כל סוגי בריכות השחייה לבית שלכם

כבר לא למיליונרים בלבד. יותר ויותר בעלי בתים צמודי קרקע מחליפים את גינותיהם ובונים בריכות שחיה ביתיות . מעבר להנאה ולנוחות, בריכת שחייה פרטית מעלה את ערך הנכס.

חברת "פלגים" מקימה בריכות שחייה ביתיות ומגשימה ללקוחותיה הרבים את חלומם ליהנות מבניית בריכה ביתית ופרטית בחצר ביתם, לקוחות החברה זוכים לליווי צמוד משלב התכנון דרך הקמת הבריכה ועד לתחזוקה השוטפת של הבריכה.

מעולם לא היה קל ופשוט יותר להתאים את רצון הלקוח לסוג הבריכה המועדף עליו ולתקציבו. חברת פלגים בריכות שחייה מתמחה בתחום של בניית בריכות שחייה ביתיות מבטון אשר נחשבות איכותיות יותר, אך גם מספקת שרותי בניית בריכה ביתית, תכנון והקמה של בריכות ללא קצה, בריכות שחייה מתועשות, בריכות גלישה ובריכות סקימרים. כל פרויקט מקבל יחס אישי ומקצועי תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. לקוחותינו נהנים משרותי עיצוב של האדריכלים המובילים בישראל לטובת בריכות שחייה ביתיות. אנו דוגלים בעקרונות של פיתוח  ושמירה על הסביבה – ייעול אנרגטי, חסכון במים ושימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.

 

למה אנחנו?

אנו מספקים ללקוחותינו חוויה מושלמת של בניית בריכות שחייה לבית פרטי למשך שנים רבות, אנו מקפידים לשווק ולהתקין את המוצרים האיכותיים והמתקדמים בשוק. בנוסף לכך, ל"פלגים" טכנולוגיה ייחודית פרי פיתוחה להקמת בריכות זרמים המעניקות למשתמש חוויית שחייה ייחודית ואינטנסיבית המדמה שחייה בים.

חברת פלגים הקימה במהלך 20 שנות פעילותה עשרות בריכות שחיה ביתיות איכותיות מסוגים שונים ותשמח להגשים גם לכם את החלום.

לחצו לקבלת מידע נוסף ומעמיק בנושא...

פלגים  הוקמה ב- 1996 על ידי אבנר צדוק ונחשבת למובילה בשרותי תכנון, בניית בריכות שחייה ביתיות ותחזוקה של בריכות שחיה מבטון, בריכות מתועשות ועוד. כמו כן, חנות החברה משווקת מגוון אביזרים וציוד של בריכות שחייה. מראשית דרכה חרטה פלגים על דגלה מקצוענות, לווי אישי לאורך כל שלבי התכנון וההקמה של בריכות שחייה יוקרה לבית, שימוש בטכנולוגיות ירוקות החוסכות באנרגיה ובמים, שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה. כל זאת תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, לא בכדי, כל הלקוחות מרוצים והחברה גדלה בהתמדה כל שנה.

בניית בריכה ביתית היא חלום שישראלים רבים מייחלים להגשים ביום מן הימים. אם אתם תוהים כיצד מתכננים ובונים בריכה כזו, למי צריך לפנות וכמה זה עולה, זה המקום בו תקבלו את כל התשובות אודות בניית בריכות ביתיות.

 

כמה עולה לבנות בריכת שחיה ביתית?

אפשר לדבר הרבה על בריכות שחיה לבית, אך סביר להניח שיש נושא אחד שמעניין אתכם יותר מכול והוא עניין העלויות. כל אחד יודע שביצוע של בניית בריכה ביתית אינה הוצאה זולה אך לגבי המספרים המדויקים ישנו ערפל גדול מאוד, שמניא אנשים רבים מהגשמת המשימה ואפילו מהמחשבה עליה. בניית בריכת שחייה לבית פרטי ממוצעת יכולה לנוע בין 20 אלף ₪ עד 100 אלף ₪, וכמובן שהשמיים הם הגבול. עלות בניית בריכה פרטית יכולה להגיע למחירים גבוהים הרבה יותר כיוון שהעיצוב והחומרים שבהם תבחרו להשתמש, הם מרכיבים משמעותיים במחיר הכולל.

 

אלו סוגי בריכות שחיה ביתיות קיימות?

יש מגוון רחב של בריכות שחיה לבית פרטי כאשר יש להפריד כבר מהתחלה בין בריכות שחיה ניידות, כמו בריכות עמודים או בריכות מתנפחות, לבריכות שחייה ביתיות קבועות שעליהן נתעכב בכתבה זו. בריכות פרטיות קבועות יכולות להיות עשויות מבטון או מפיברגלס כאשר בריכת בטון נחשבת לעמידה ולאיכותית יותר. גם בניית בריכות שחיה ביתיות מחומרים אחרים נפוצות מאוד כיוון שיש להן כמה יתרונות חשובים, כמו מחיר נמוך יותר והתקנה מהירה ופשוטה יותר, אך זו כבר שאלה של העדפה ורמת השקעה.

 

למי צריך לפנות בנושא בריכות שחייה לבית?

כדי להתחיל לתכנן ולהקים בריכת שחייה ביתית יש צורך לפנות לחברות בנייה מקצועיות. לא מדובר על אותן חברות בנייה ושיפוצים בבית או להוספת יחידת דיור אלא חברות ייעודיות להקמת בריכה. בסופו של דבר, הקמת הבריכה אינה משימה פשוטה והיא דורשת תכנון מעמיק וארוך, הן מבחינת התשתיות והן מבחינת העיצוב, כך שיש לבצע סקר שוק מעמיק ולבחון היטב את הניסיון וההמלצות של כל ספק.

 

כיצד מקימים בריכת שחייה לבית פרטי?

בניית בריכת שחייה לבית פרטי דורשת תכנון מעמיק שתחילה יבחן את הדרישות של הלקוח ושל המגבלות הקיימות. מה גודל הבריכה האפשרי ומה הגודל הנדרש על ידי הלקוח? היכן ניתן להעביר את צנרת המים והניקוז ותעלות החשמל? מה התקציב המקסימלי של הלקוח ומה הדרישות העיצוביות שלו? כל אלו הם פרמטרים שיש לקחת בחשבון והם רק קצה הקרחון. כמו כן, יש שוני רב בין בריכה עילית שגבוהה מעל פני המים לבריכה שקועה, בעיקר בהקשר לצורך בחפירה ובהנחת היסודות והתשתיות שהיא דורשת.

 

פלגים בריכות שחייה ביתיות מגשימה לכם חלום!

אם בניית בריכת ביתית נשמעת לכם כמו סיפור מסובך, אנו בפלגים בריכות שחייה ביתיות ופרטיות כאן כדי להראות לכם כיצד עושים זאת המקצוענים. יש סיבה מדוע מאות לקוחות בארץ ממליצים עלינו לחברים ולבני משפחה ללא הרף ומדוע אנו זוכים להכרה ולמוניטין בתחום. בריכות מעוצבות, איכותיות ומותאמות כמו כפפה ליד לכל בית ולכל לקוח – זו המשימה שלנו!

סגור