שירות לקוחות:

073-7761900

כל מה שרציתם לדעת על בריכות שחייה?

בריכות שחייה כבר לא למיליונרים בלבד. יותר ויותר בעלי בתים צמודי קרקע מחליפים את הגינות הצמודות בבריכות שחיה פרטית, מעבר להנאה שאתם מקבלים ולנוחות, בריכת שחיה בבית מעניקה יוקרה ויופי מרהיב וכמובן שווי גבוה יותר לנכס שלכם.

פלגים הוקמה ב- 1996 על ידי אבנר צדוק ונחשבת למובילה בשרותי תכנון, הקמה ותחזוקה של בריכות שחיה ביתיות מבטון, בריכות מתועשות ועוד. כמו כן, חנות החברה משווקת מגוון אביזרים וציוד לבריכות שחיה. מראשית דרכה חרטה פלגים על דגלה מקצוענות, לווי אישי לאורך כל שלבי התכנון וההקמה, שימוש בטכנולוגיות ירוקות החוסכות באנרגיה ומים, שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה. כל זאת תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, לא בכדי, כל הלקוחות מרוצים והחברה גדלה בהתמדה כל שנה.

 

כל מה שרציתם לדעת - הקמה ותחזוקה של בריכות שחיה ביתיות מבטון, בריכות מתועשות!

בריכות רגילות, שלא אמורות להעניק איזו שהיא התרוממות רוח יוצאת מן הכלל, לא משתלבות מטבען עם משטחי תחתית מתרוממים. זה ממש לא פתרון שמתאים למי שמזמין בריכה פשוטה, שיכולה להיות מתועשת. זהו פתרון יוקרתי שמתאים מאין כמוהו עבור בריכה יוקרתית. אם מדובר בבריכה שהושקע כסף רב בהקמתה ואם הושקעה מחשבה בבריכה שהיא יצירת מופת מיוחדת מבחינה סגנונית ורעיונית, הרצפה המתרוממת תתאים כמו כפפה משובחת ליד המטופחת. זהו פתרון לחובבי האיכות, לאלה שרוצים יותר, למי שמוקיר מענה טכנולוגי משובח.

אנשים היודעים להעריך איכות, טעם ויוקרה, מבינים כי כדי להקים בריכה פרטית מושקעת יש צורך בתכנון קפדני, ציוד איכותי לבריכה וביצוע ללא פשרות. לא כל חברה שמספקת בריכות תוכל ליישם בהצלחה פרויקט מורכב של בנית בריכה פרטית. ניסיון ומקצוענות, מחויבות, בעלי מקצוע מהשורה הראשונה, חייבים להוביל קדימה פרויקט מסוג זה, שנועד לפאר ולהשביח את סביבתו.

הקמת בריכות שחיה ביתיות
בריכה עם רצפה מתרוממת מאפשרת ליהנות כפול, פעמיים. כאשר רוצים בכך מנמיכים את הרציפה ומתקבלת בריכה מושלמת, במלוא תפארתה והדרה. זו בריכה שמזמינה לשחייה, לשכשוך, למסיבת קיץ, לחוויה בריאה. כאשר רוצים, מפעילם את המערכת ההידראולית המטפלת בפעולת הרמת הקרקעית ובאפן מרהיב, הבריכה נעלמת מהעין. בעונת החורף או כשמארחים מסיבת גינה, מופיעה רצפה לכל דבר, שעליה ניתן להלך ללא חשש. תכנון הרצפה יכול להבטיח אסתטיקה מעולה, לפי הרצוי. כפי שבוחרים עיצוב לבריכה, מתוך מכלול של עיצובים אפשריים, כך גם לגבי הרצפה שיכולה ללבוש גוון ואופי המתאים לסביבתה, לגינה, לבית.

בטוח שזה בטוח

פלגים, חברה מקצועית להתקנת בריכות, מדגישה כי כאשר התקנה הבריכה והרצפה נעשים תוך הקפדה על יסודות, חומרי גלם טובים ופועלים מיומנים בשילוב תכנון אדריכלי בלתי מתפשר, מתקבלים יופי של איכות ויופי של בטיחות. קרקעית הידרולית בטיחותית במצבה המונמך לא מרגישה אחרת ביחס לקרקעית בריכה רגילה, שאיננה נעה ואיננה מתרוממת. כמובן, יש לנהוג זהירות ולא להפעיל את המנגנון כאשר ילדים משחקים בגינה וכן אין לשהות בתוך הבריכה בזמן ההרמה או ההורדה של הרצפה. אך בשעה שהמנגנון סיים את פעולתו, הבטיחות מושלמת מכל הבחינות.

להצעת מחיר ולפרטים נוספים