שירות לקוחות:

073-7761900

5  דברים שישדרגו את בריכת השחייה שלכם

ממש הצגה בריכת שחיה איכותית באפקה - פלגים
ממש הצגה בריכת שחיה איכותית באפקה - פלגים
אין מילים לתאר את הבריכת שחיה - פלגים
אין מילים לתאר את הבריכת שחיה - פלגים
בריכת שחיה באורנית חלום שהפך למציאות - פלגים
בריכת שחיה באורנית חלום שהפך למציאות - פלגים

בריכות שחייה ביתיות בהחלט משדרגות כל בית, הן יכולות לגרום למשפחה לא לצאת מהבית כל סוף השבוע והן יכולות גם לשרת את המשפחה לצרכים אחרים כמו אירוח או עריכת מסיבות – איך אפשר להבטיח שהבילוי בבריכה יהיה מהנה לגמרי ולמקסם את החוויה? הנה חמישה דברים שיכולים לשדרג את בריכת השחייה שלכם:

  1. צל – במידה הנכונה

השהיה באזור הבריכה יכולה להיות לעיתים חמה מאד בחודשי הקיץ, אך לא הייתם רוצים לוותר על הבילוי ברגע שמעט מתחמם. כמובן שאפשר תמיד להישאר במים, אך גם שם לעיתים נדרשת הצללה על מנת ליהנות מהחוויה. הנחת רשת צל מעל שטחים מסוימים באזור הבריכה, בין אם מדובר באזור בריכת השחייה עצמה ובין אם מדובר באזורי השהות הסובבים את הבריכה, יכולה לשדרג פלאים את החוויה כולה. אורחים ובני משפחה, יכולים לבלות בבריכה בכל שעות היום, גם בשעות החמות ביותר בזכות רשתות צל המותקנות במקומות הנכונים.

  1. מים צלולים חודרים עמוק

האטרקטיביות של בריכות שחיה מתחילה במראה, וחלק מהמראה הוא מראה המים עצמם. צלילות המים משפיעים על כל המראה הכללי של הבריכה. בריכה שתעוצב בצורה החדשנים ביותר והיוקרתית ביותר, תאבד מהאטרקטיביות שלה כאשר מי השחייה יהיו עכורים. הפתרון הוא פשוט וחשוב להיות מודעים אליו, מערכות סינון לבריכה ותחזוקה שלה על ידי תחלופה של החומרים הנדרשים על מנת לשמור עליה נקיה ונעימה לשימוש.

  1. טמפרטורת המים

בריכות שחיה ביתיות מושפעות באופן ישיר מהטמפרטורה שבחוץ. וכך נוצר מצב שלאחר לילה קריר, המים קרים מידי על מנת לשחות בהן בבוקר ומצד שני, כאשר מתחשק לטבול בבריכה קרירה אחר הצהריים, המים חמימים ואף לא נעימים. קירוי הבריכה יכול לעיתים להיות פתרון טוב כשהדבר אפשרי ומתאים לאופי של בריכת השחייה. אבל ישנן טכנולוגיות שלא מצריכות קירוי של כל השטח אלא מציעות רק כיסוי של מי הבריכה עצמה בזמן שהיא אינה בשימוש, ובכך ניתן לשמור על טמפרטורה רצויה פחות או יותר למשך כל היום.

  1. עיצוב נכון של בריכת שחיה

בריכות שחיה ביתיות ניתנות לעיצוב באופנים שונים ורבים. מי שמחליט בסופו של דבר איך תראה הבריכה אלו בני הבית שבחרו להקים בריכת שחיה בחצר הבית. בשיקולים יש לקחת בחשבון את גילאי בני הבית הרוחצים בבריכה, את מיקום הבית עצמו וכמובן את העיצוב שמוצא חן בעיני דיירי הבית. לאחר כל אלו, צוות הקמת בריכת השחייה עושה את המיטב כך שבסופו של דבר בריכת השחייה הביתית שתתקבל תענה על כל הרצונות של בני הבית.

  1. אזור רביצה מחוץ לבריכת השחייה

חלק מחוויית בריכת השחייה היא הרביצה שליד הבריכה. הקמת מקום נעים לשתיית כוס יין או לקרוא ספר על שפת הבריכה, משדרגת את הבילוי עשרת מונים.

להצעת מחיר ולפרטים נוספים