שירות לקוחות:

073-7761900

בריכות מתועשות

כל סגנונות העיצוב לבריכות שחיה מתועשות

בריכה מתועשת בנויה על בסיס לוחות מיוחדים המיוצרים במפעל בגדלים ועיצובים שונים. הפנלים מקובעים לקרקע ויוצרים את קירות הבריכה. יריעת ויניל או P.V.C  נמתחות על קירות ותחתית הבריכה.

היתרונות: הבולטים הם המחיר, מהירות ההתקנה והגמישות העיצובית. החסרונות: לבריכות שחיה מתועשות אין יסודות. לכן, לא פעם רואים שהמסה של הבריכה, המלאה במים גורמת לשקיעה של הבריכה ולנזקים בצנרת. כמו כן, קיימת התבלות מהירה יחסית של חומר הציפוי.

לחצו לקבלת מידע נוסף ומעמיק בנושא...

בריכת שחייה מתועשת היתרונות

לצורך בניה והקמה של בריכת שחיה מתועשת, חברת “פלגים” משתמשת בלוחות האיכותיים והמתקדמים ביותר הקיימים בשוק, כך ניתן להבטיח חוזק ואמידות בפני בלאי וזעזועים לאורך שנים בבריכה.

שיטת הבנייה הקלה ושימוש בחומרים מתקדמים נותנים מגוון אפשרויות רחב לעיצוב הבריכה המתועשת, למשל: בחירת  גודל וצורת הבריכה, בחירת מדרך רגל, חיפוי פסיפס, קרמיקה, צבע או טקסטורת הויניל, הוספת תעלות גלישה, עץ דק מסביב לבריכה המתועשת ועוד. ללקוחות עם ילדים אנו ממליצים להתקין כיסוי בריכה מתועשת בטיחותי ומתקדם של חברת  ®Pool Cover Specialists – ארה"ב

בניית בריכות שחיה מתועשות

  1. לאחר בניית תוכנית הנדסית, אדריכלית ועיצובית, אפשר להתחיל במלאכת החפירה באדמה, ניתן להשתמש בדחפור קטן (בוב קאט) לביצוע המשימה.
  2. הרכבת הפאנלים המשמשים כדפנות הבריכה וקיבוען לקרקע על ידי יציקת בטון מסביב לחלק החיצוני בבריכה.
  3. חיבור צנרת וציוד יעודי לבריכה.
  4. החלקת קרקעית הבריכה עם בטון.
  5. ציפוי הבריכה עם יריעות הויניל.
  6. מילוי הבריכה במים.

סגור

להצעת מחיר ולפרטים נוספים